Leoš Mareš

31. prosince 2008 v 14:31 |  { StarS }


Datum narození:27.04.1976
Místo narození:Beroun,Česká republika
Znamení: Býk
Přezdívka:pán kožichů
nejoblíbenější věc:auto
čeho se bojí:neúspěchu
nejoblíbenější jídlo:párek s bramborovou kaší
koníček:kino,auta
na co pravidelně zapomíná:jít spát
Nejoblíbenější herečka/herec:Robert De Niro,Will Smith

ŽIVOTOPIS:
Leoš Mareš alias Pán kožichů je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je také showman, konferenciér a moderátor několika TV pořadů. Ve spolupráci s Patrikem Heruckým tvoří skvělou dvojku, což potvrují vydáním CD s názvem Mrázek ústředna. V roce 2001 se mimo profese moderátora stal i raperem, kdyz vydal album s názvem "Tři slova". Pilotní singl Lži jsou jako déšť se stal velkým hitem na mnoha rádiích.

Po úspěšném debutu "Tři slova" (prodáno přes 40.000 ks) přichází moderátorská jednička opět s novým albem. A opět v duchu alba předchozího, jak už je Leošovým zvykem, je nové CD "vychytáno" do posledního detailu. Pilotní singl "Minuty se vlečou" je předělávkou titulní písně z filmu Love story a již několik týdnů vede hitparádu Evropy 2.

V pořadí třetí album "Nejlepší nápad" si na podzim 2003 připravil Leoš Mareš. Jako ochutnávku jste již mohli zaregistrovat úspěšný duet s Terezou Kerndlovou "Nejlepší nápad", podle kterého dostalo album název.
část moderátorského týmu-uvádí reality show BIG BROTHER.Leoš se stal tatínkem malého synkaJakuba.Jeho přítelkyně Monika Poslušná 1. listopadu 2005 ve 3 hodiny a 33 minut ráno porodila syna Jakuba. Zdá se, že trojka bude jeho šťastné číslo, protože vážil přesně tolik, kolik ukazovaly hodiny - 3 kila a 33 gramů.
FOTKA JAKUBA:
Leoš Mareš se ve svém Kubovi vidí. Není divu, je mu opravdu podobný, blonďák ale bude asi po mámě...
Moderoval ČESKO HLEDÁ SUPERSTAR 3.
Leoš získal první cenu v životě v anketě ANNO 2006, obsadil první místo v anketě NEJOBLÍBENĚJŠÍ MUŽ.Leoš prozradil,že si potom musel dát panáka:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama